Casa Com Piscina E Churrasqueira - Lindissima!
Mens du bor i villaen, vil du være 3 km fra Mulheres de Areia Monument og 3,1 km fra Ecosurf.
Itanhaéms centrum ligger 5 km fra feriehus. Hvis du foretrækker at spise ude, kan Querencia Gaucha findes 7 minutters gåtur derfra.
- Lokale seværdigheder
- Cibratel Beach728 km
- Pedra Do Cachorro2561 km
- Gruta Nossa Senhora De Lourdes2698 km
- ParoquiaNossa Senhora de Aparecida1410 km
- Cama do Anchieta2914 km
- Uai2262 km
- Bed Anchieta2709 km
- Nossa Senhora de Lourdes Cave1537 km
- Itanhaem River2859 km
- Lufthavne
- Congonhas112 km
På hotellet
General
- Wi-Fi
Måltider og drinks
- Kedel
- Køkkengrej/ Køkkenredskaber
- Udendørs spiseområde
På værelset
- Minibar
- Dagligstue
- Patio
- Te- og kaffefaciliteter
- Spisebord
- Strygeservice
- Fladskærms TV
- CD-afspiller
- Tremmesenge/vugger
Vigtig meddelelse
Ofte stillede spørgsmål
- ❓
Hvor kan vi parkere vores bil i Casa Com Piscina E Churrasqueira - Lindissima!?
Gæster på Casa Com Piscina E Churrasqueira - Lindissima! kan parkere deres bil i en gratis privat parkeringsplads. - ❓
Hvor langt ligger Congonhas fra Casa Com Piscina E Churrasqueira - Lindissima!?
Der er 115 km mellem Congonhas og Casa Com Piscina E Churrasqueira - Lindissima!. - ❓
Er det tilladt at medbringe kæledyr til Casa Com Piscina E Churrasqueira - Lindissima!?
Gæsterne vil kunne bo i Casa Com Piscina E Churrasqueira - Lindissima! med deres kæledyr.